Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Fabia będzie najładniejsza w ofercie Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowa Fabia będzie najładniejsza w ofercie Skody

    Zamieszczone przez dominik9420
    dominik9420 napisał/a:
    Pieprzyć bezpieczeństwo, najważniejsze są przepisy.
    Żartujesz tak? Czyli od dzisiaj nie przekraczasz prędkości, zatrzymujesz się zawsze przed "zieloną strzałką" itd.?
    Ja mówiłem o trzymaniu się cały czas pasa prawego
    Czyli "przepisy są najważniejsze, ale mogę traktować je wybiórczo"? :|

    EDIT:
    Ja nie będę czepiał się Twojego wieku, bo sam jestem niewiele starszy, ale staram się "nie ciągnąć lewym do oporu". Wyprzedzę kogo mam wyprzedzić i wracam na swój pas choćby dlatego, że jeżdżę raczej niezbyt szybko i nie chcę co chwila patrzeć w lusterko czy przypadkiem ktoś za mną nie jedzie 5 km/h szybciej, tylko ja udrożniam lewy pas i niech sobie jedzie ile chce.

  • #2
    Nowa Fabia będzie najładniejsza w ofercie Skody

    Tak przeglądając dzisiaj wieści motoryzacyjne trafiłem na artykuł o nowej Fabii. Popatrzyłem i mam szczere wątpliwości co do tego czy będzie najładniejsza...Koncepcja stylistyczna podobna do nowej Octavii i Rapida, ale w Fabii jakoś mi to nie pasuje. Oceńcie sami jak ma wyglądać ten nowy model, bo wg mnie jest po prostu brzydki :lol:
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #3
      jak widzę, po prostu zostają takie kształty jak były, tylko dodają nowy gril. O III dostała najświeższą linię, S II zostaje taka sama z nowym grilem, Yeti - tak samo, tak samo F II. To bedzie dalej Fabia (żelazko ) z nowym przodem.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Re: Nowa Fabia będzie najładniejsza w ofercie Skody

        Zamieszczone przez rafiki
        Tak przeglądając dzisiaj wieści motoryzacyjne trafiłem na artykuł o nowej Fabii. Popatrzyłem i mam szczere wątpliwości co do tego czy będzie najładniejsza...Koncepcja stylistyczna podobna do nowej Octavii i Rapida, ale w Fabii jakoś mi to nie pasuje. Oceńcie sami jak ma wyglądać ten nowy model, bo wg mnie jest po prostu brzydki :lol:
        Niedawno napatoczylem się na "Motor" sprzed dobrych kilku lat i tam pisali m.in o planowanej miejskiej skodzie. Było super rysunko-zdjecie zadziornego malucha o nazwie Joyster :lol: A wyszła finalnie kupa o nazwie Citigo :szeroki_usmiech Także zapowiedziami bym sie mocno nie przejmował :lol:
        Pozdrawiam
        perfex

        Octavia HTP

        Komentarz


        • #5
          Projekt Joystera został porzucony na rzecz Citigo, a nie Citigo jest jego finalną odsłoną, co nie znaczy, że Skoda do tego nie powróci.
          Chociaż wówczas będzie to zapewne kopia VW Taiguna.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Chris11
            Projekt Joystera został porzucony na rzecz Citigo, a nie Citigo jest jego finalną odsłoną, co nie znaczy, że Skoda do tego nie powróci.
            Chociaż wówczas będzie to zapewne kopia VW Taiguna.
            Wtedy pisali wyraźnie że to ma być miejska Skoda. I stylizacja była jakaś... a Citigo.. porażka.
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz


            • #7
              Ten Joyster, zwłaszcza przód jest nieco podobny do obecnego stylu w nowych modelach Skody. Nie zdziwiłbym się jakby go przemodelowali nieco i wykorzystali w Fabii. W sumie obstawiam, że Fabia będzie trochę przypominać najnowsze Polo, które o dziwo nawet mi się podoba

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X